Продукція > KEMET > CKC18C473KWGACAUTO
CKC18C473KWGACAUTO
CKC18C473KWGACAUTO KEMET
CKC18C473KWGACAUTO
Виробник: KEMET
Description: KC-LINK 1812 47NF 650VDC C0G
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL, High Voltage, High Temperature
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 650V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.106" (2.70mm)
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KC-LINK 1812 47NF 650VDC C0G, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, High Voltage, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 650V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.106" (2.70mm), Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKC18C473KWGACAUTO CKC18C473KWGACAUTO Виробник : KEMET KEM_C1039_KC_LINK_C0G-3316112.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 650V 47nF C0G 1812 10% KC-LINK AEC-Q200
на замовлення 445 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CKC18C473KWGACAUTO CKC18C473KWGACAUTO Виробник : KEMET CKC18C473KWGACAUTO Description: KC-LINK 1812 47NF 650VDC C0G
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 650V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.047 µF