Продукція > KEMET > CKC18C562GDGACAUTO
CKC18C562GDGACAUTO
CKC18C562GDGACAUTO KEMET
CKC18C562GDGACAUTO.pdf
Виробник: KEMET
Description: KC-LINK 1812 5.6NF 1000VDC C0G
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000V 5.6nF C0G 1812 2% KC-LINK AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKC18C562GDGACAUTO CKC18C562GDGACAUTO Виробник : KEMET KEM_C1039_KC_LINK_C0G-3316112.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000V 5.6nF C0G 1812 2% KC-LINK AEC-Q200