Продукція > KEMET > CKC18X682FDGAC7210
CKC18X682FDGAC7210
CKC18X682FDGAC7210 KEMET
CKC18X682FDGAC7210.pdf
Виробник: KEMET
Description: KC-LINK 1812 6.8NF 1000VDC C0G
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 kVDC 6800 pF C0G 2220 1% FLEX.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKC18X682FDGAC7210 CKC18X682FDGAC7210 Виробник : KEMET KEM_C1039_KC_LINK_C0G-3316112.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1 kVDC 6800 pF C0G 2220 1% FLEX