Продукція > TDK CORPORATION > CKCA43C0G1H102K100AA
CKCA43C0G1H102K100AA
CKCA43C0G1H102K100AA TDK Corporation
mlcc_commercial_4array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 1000PF 50V NP0 1206
на замовлення 8114 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 1000pF 10% 50Volts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43C0G1H102K100AA CKCA43C0G1H102K100AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_4array_en.pdf Description: CAP ARRAY 1000PF 50V NP0 1206
CKCA43C0G1H102K100AA CKCA43C0G1H102K100AA Виробник : TDK lcc_commercial_4array_en-843992.pdf Capacitor Arrays & Networks 1000pF 10% 50Volts