Продукція > TDK > CKCA43C0G1H221K100AA
CKCA43C0G1H221K100AA
CKCA43C0G1H221K100AA TDK
lcc_commercial_4array_en-843992.pdf
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 1206 50V 220pF C0G 10% 4-N-1
на замовлення 1961 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43C0G1H221K100AA CKCA43C0G1H221K100AA Виробник : TDK Corporation CKC_2&4Array_B11.pdf Description: CAP ARRAY 220PF 50V NP0 1206
товару немає в наявності