Продукція > TDK CORPORATION > CKCA43CH1H330K100AA
CKCA43CH1H330K100AA
CKCA43CH1H330K100AA TDK Corporation
CKC_Series_4in1Array.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 33PF 50V CH 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 33pF 50volts CH1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43CH1H330K100AA CKCA43CH1H330K100AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_4in1Array.pdf Description: CAP ARRAY 33PF 50V CH 1206
товару немає в наявності
CKCA43CH1H330K100AA CKCA43CH1H330K100AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCA43CH1H330K100AA Capacitor Arrays & Networks 33pF 50volts CH1