Продукція > TDK CORPORATION > CKCA43CH1H470K100AA
CKCA43CH1H470K100AA
CKCA43CH1H470K100AA TDK Corporation
CKC_Series_4in1Array.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 47PF 50V CH 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 47pF
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 47PF 50V CH 1206, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 47pF, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43CH1H470K100AA CKCA43CH1H470K100AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_4in1Array.pdf Description: CAP ARRAY 47PF 50V CH 1206
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 47pF
Temperature Coefficient: CH
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Voltage - Rated: 50 V