Продукція > TDK CORPORATION > CKCA43CH1H471K100AA
CKCA43CH1H471K100AA
CKCA43CH1H471K100AA TDK Corporation
mlcc_commercial_4array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 470PF 50V CH 1206
на замовлення 880 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 470pF 50volts CH1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43CH1H471K100AA CKCA43CH1H471K100AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_4array_en.pdf Description: CAP ARRAY 470PF 50V CH 1206
на замовлення 880 шт:
CKCA43CH1H471K100AA CKCA43CH1H471K100AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCA43CH1H471K100AA Capacitor Arrays & Networks 470pF 50volts CH1