Продукція > TDK > CKCA43JB1C104M100AA
CKCA43JB1C104M100AA
CKCA43JB1C104M100AA TDK
detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCA43JB1C104M100AA
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 0.1uF 16volts JB1
на замовлення 3100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 0.1UF 16V JB 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 0.1µF, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Voltage - Rated: 16 V, Number of Capacitors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43JB1C104M100AA CKCA43JB1C104M100AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_4in1Array.pdf Description: CAP ARRAY 0.1UF 16V JB 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.1µF
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Voltage - Rated: 16 V