Продукція > TDK CORPORATION > CKCA43JB1H102M100AA
CKCA43JB1H102M100AA
CKCA43JB1H102M100AA TDK Corporation
CKC_Series_4in1Array.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 1000PF 50V JB 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 1000pF
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 1000PF 50V JB 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 1000pF, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43JB1H102M100AA CKCA43JB1H102M100AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCA43JB1H102M100AA Capacitor Arrays & Networks 1000pF 50volts JB1