Продукція > TDK CORPORATION > CKCA43X5R1E473M100AA
CKCA43X5R1E473M100AA
CKCA43X5R1E473M100AA TDK Corporation
CKC_Series_4in1Array.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 0.047UF 25V X5R 1206
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.047µF
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Voltage - Rated: 25 V
Number of Capacitors: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 0.047UF 25V X5R 1206, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 0.047µF, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Voltage - Rated: 25 V, Number of Capacitors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43X5R1E473M100AA CKCA43X5R1E473M100AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCA43X5R1E473M100AA Capacitor Arrays & Networks 0.047uF 25volts X5R 20%