Продукція > TDK CORPORATION > CKCA43X5R1H102M100AA
CKCA43X5R1H102M100AA
CKCA43X5R1H102M100AA TDK Corporation
CKC_Series_4in1Array.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 1000PF 50V X5R 1206
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 1000pF 50volts X5R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43X5R1H102M100AA CKCA43X5R1H102M100AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_4in1Array.pdf Description: CAP ARRAY 1000PF 50V X5R 1206
товару немає в наявності
CKCA43X5R1H102M100AA CKCA43X5R1H102M100AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCA43X5R1H102M100AA Capacitor Arrays & Networks 1000pF 50volts X5R 20%