Продукція > TDK CORPORATION > CKCA43X5R1H222M100AA
CKCA43X5R1H222M100AA
CKCA43X5R1H222M100AA TDK Corporation
mlcc_commercial_4array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 2200PF 50V X5R 1206
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 2200pF 50volts X5R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43X5R1H222M100AA CKCA43X5R1H222M100AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_4array_en.pdf Description: CAP ARRAY 2200PF 50V X5R 1206
CKCA43X5R1H222M100AA CKCA43X5R1H222M100AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCA43X5R1H222M100AA Capacitor Arrays & Networks 2200pF 50volts X5R 20%