Продукція > TDK > CKCA43X7R1E473M100AA
CKCA43X7R1E473M100AA
CKCA43X7R1E473M100AA TDK
detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCA43X7R1E473M100AA
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 1206 X7R 25V 47000pF 4 Element Array
на замовлення 21900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 0.047UF 25V X7R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Circuit Type: Isolated, Capacitance: 0.047µF, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric), Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Voltage - Rated: 25 V, Number of Capacitors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43X7R1E473M100AA CKCA43X7R1E473M100AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_4in1Array.pdf Description: CAP ARRAY 0.047UF 25V X7R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.047µF
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 1206 (3216 Metric)
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Voltage - Rated: 25 V