Продукція > TDK CORPORATION > CKCA43X7R1H102M100AA
CKCA43X7R1H102M100AA
CKCA43X7R1H102M100AA TDK Corporation
CKC_Series_4in1Array.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 1206 50V 0.001uF X7R 20% 4-N-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCA43X7R1H102M100AA CKCA43X7R1H102M100AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_4in1Array.pdf Description: CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 1206
товару немає в наявності
CKCA43X7R1H102M100AA CKCA43X7R1H102M100AA Виробник : TDK CKC_Series_4in1Array.pdf Capacitor Arrays & Networks 1206 50V 0.001uF X7R 20% 4-N-1