Продукція > TDK > CKCL22C0G1H331K085AA
CKCL22C0G1H331K085AA
CKCL22C0G1H331K085AA TDK
CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks CKCL22C0G1H331KT015N
на замовлення 3420 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 330PF 50V NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Circuit Type: Isolated, Capacitance: 330pF, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL22C0G1H331K085AA CKCL22C0G1H331K085AA Виробник : TDK CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf Description: CAP ARRAY 330PF 50V NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 330pF
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 50 V