Продукція > TDK CORPORATION > CKCL22C0G2A101K085AL
CKCL22C0G2A101K085AL
CKCL22C0G2A101K085AL TDK Corporation
mlcc_automotive_2array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 100pF 100volts C0G 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL22C0G2A101K085AL CKCL22C0G2A101K085AL Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_2array_en.pdf Description: CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0805
товару немає в наявності
CKCL22C0G2A101K085AL CKCL22C0G2A101K085AL Виробник : TDK lcc_commercial_2array_en-844043.pdf Capacitor Arrays & Networks 100pF 100volts C0G 10%