Продукція > TDK CORPORATION > CKCL22CH1H100F085AA
CKCL22CH1H100F085AA
CKCL22CH1H100F085AA TDK Corporation
CKC_Series_2in1_ Array_Commercial.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 10PF 50V CH 0805
Tolerance: ±1pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 10pF
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 2
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 10PF 50V CH 0805, Tolerance: ±1pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 10pF, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 2.