Продукція > TDK CORPORATION > CKCL22CH1H331K085AA
CKCL22CH1H331K085AA
CKCL22CH1H331K085AA TDK Corporation
mlcc_commercial_2array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 330PF 50V CH 0805
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 330pF 50volts CH1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL22CH1H331K085AA CKCL22CH1H331K085AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_2array_en.pdf Description: CAP ARRAY 330PF 50V CH 0805
товару немає в наявності
CKCL22CH1H331K085AA CKCL22CH1H331K085AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL22CH1H331K085AA Capacitor Arrays & Networks 330pF 50volts CH1