Продукція > TDK CORPORATION > CKCL22CH1H471K085AA
CKCL22CH1H471K085AA
CKCL22CH1H471K085AA TDK Corporation
CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 470PF 50V CH 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 470pF
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: CH
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 50 V
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 470PF 50V CH 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Cut Tape (CT), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 470pF, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: CH, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL22CH1H471K085AA CKCL22CH1H471K085AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL22CH1H471K085AA Capacitor Arrays & Networks 470pF 50volts CH1