Продукція > TDK CORPORATION > CKCL22JB1C105M085AB
CKCL22JB1C105M085AB
CKCL22JB1C105M085AB TDK Corporation
CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 1.0UF 16V JB 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 1µF
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Voltage - Rated: 16 V
Number of Capacitors: 2
на замовлення 2762 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 1.0UF 16V JB 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 1µF, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Voltage - Rated: 16 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL22JB1C105M085AB CKCL22JB1C105M085AB Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL22JB1C105M085AB Capacitor Arrays & Networks 1uF 16volts JB1
CKCL22JB1C105M085AB CKCL22JB1C105M085AB Виробник : TDK Corporation CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf Description: CAP ARRAY 1.0UF 16V JB 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 1µF
Temperature Coefficient: JB
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Voltage - Rated: 16 V