Продукція > TDK > CKCL22JB1H102M085AA
CKCL22JB1H102M085AA
CKCL22JB1H102M085AA TDK
detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL22JB1H102M085AA
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 1000pF 50volts JB1
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL22JB1H102M085AA CKCL22JB1H102M085AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_2array_en.pdf Description: CAP ARRAY 1000PF 50V JB 0805
товару немає в наявності
товару немає в наявності