Продукція > TDK CORPORATION > CKCL22JB1H222M085AA
CKCL22JB1H222M085AA
CKCL22JB1H222M085AA TDK Corporation
mlcc_commercial_2array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 2200PF 50V JB 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 2200pF 50volts JB1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL22JB1H222M085AA CKCL22JB1H222M085AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_2array_en.pdf Description: CAP ARRAY 2200PF 50V JB 0805
товару немає в наявності
CKCL22JB1H222M085AA CKCL22JB1H222M085AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL22JB1H222M085AA Capacitor Arrays & Networks 2200pF 50volts JB1