Продукція > TDK > CKCL22X7R1H103M085AA
CKCL22X7R1H103M085AA
CKCL22X7R1H103M085AA TDK
detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL22X7R1H103M085AA
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 0805 X7R 50V 10000pF 2 Element Array
на замовлення 6323 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Circuit Type: Isolated, Capacitance: 10000pF, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL22X7R1H103M085AA CKCL22X7R1H103M085AA Виробник : TDK CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf Description: CAP ARRAY 10000PF 50V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 10000pF
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Voltage - Rated: 50 V