Продукція > TDK CORPORATION > CKCL22X7R2A103M085AL
CKCL22X7R2A103M085AL
CKCL22X7R2A103M085AL TDK Corporation
CKC_Series_2in1_ Array_AutomotiveGrade.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 10000PF 100V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 10000pF
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 100 V
Number of Capacitors: 2
на замовлення 2873 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 10000PF 100V X7R 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 10000pF, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 100 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL22X7R2A103M085AL CKCL22X7R2A103M085AL Виробник : TDK Corporation CKC_Series_2in1_ Array_AutomotiveGrade.pdf Description: CAP ARRAY 10000PF 100V X7R 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 10000pF
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Ceramic
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 100 V
Number of Capacitors: 2
товару немає в наявності
CKCL22X7R2A103M085AL CKCL22X7R2A103M085AL Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL22X7R2A103M085AL Capacitor Arrays & Networks 0.01uF 100volts X7R 20%