Продукція > TDK CORPORATION > CKCL22X7R2A472M085AK
CKCL22X7R2A472M085AK
CKCL22X7R2A472M085AK TDK Corporation
CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 4700PF 100V X7R 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 4700pF 100volts X7R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL22X7R2A472M085AK CKCL22X7R2A472M085AK Виробник : TDK Corporation CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf Description: CAP ARRAY 4700PF 100V X7R 0805
товару немає в наявності
CKCL22X7R2A472M085AK CKCL22X7R2A472M085AK Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL22X7R2A472M085AK Capacitor Arrays & Networks 4700pF 100volts X7R 20%