Продукція > TDK CORPORATION > CKCL22X7R2A472M085AL
CKCL22X7R2A472M085AL
CKCL22X7R2A472M085AL TDK Corporation
CKC_Series_2in1_%20Array_AutomotiveGrade.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 4700PF 100V X7R 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 4700pF 100volts X7R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL22X7R2A472M085AL CKCL22X7R2A472M085AL Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL22X7R2A472M085AL Capacitor Arrays & Networks 4700pF 100volts X7R 20%