Продукція > TDK > CKCL44C0G1H151K085AA
CKCL44C0G1H151K085AA
CKCL44C0G1H151K085AA TDK
lcc_commercial_4array_en-843992.pdf
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 0805 C0G 50V 150pF 4 Element Array
на замовлення 38730 шт:
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 150PF 50V NP0 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Circuit Type: Isolated, Capacitance: 150pF, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL44C0G1H151K085AA CKCL44C0G1H151K085AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_4in1Array.pdf Description: CAP ARRAY 150PF 50V NP0 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 150pF
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 50 V