Продукція > TDK > CKCL44C0G1H220K085AA
CKCL44C0G1H220K085AA
CKCL44C0G1H220K085AA TDK
lcc_commercial_4array_en-843992.pdf
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 0805 C0G 50V 22pF 4 Element Array
на замовлення 20377 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL44C0G1H220K085AA CKCL44C0G1H220K085AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_4in1Array.pdf Description: CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0805
товару немає в наявності