Продукція > TDK CORPORATION > CKCL44CH1H151K085AA
CKCL44CH1H151K085AA
CKCL44CH1H151K085AA TDK Corporation
mlcc_commercial_4array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 150PF 50V CH 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 150pF 50volts CH1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL44CH1H151K085AA CKCL44CH1H151K085AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_4array_en.pdf Description: CAP ARRAY 150PF 50V CH 0805
товару немає в наявності
CKCL44CH1H151K085AA CKCL44CH1H151K085AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL44CH1H151K085AA Capacitor Arrays & Networks 150pF 50volts CH1