Продукція > TDK > CKCL44JB1C223M085AA
CKCL44JB1C223M085AA
CKCL44JB1C223M085AA TDK
detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL44JB1C223M085AA
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 0.022uF 16volts JB1
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 0.022UF 16V JB 0805, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 0.022µF, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Voltage - Rated: 16 V, Number of Capacitors: 4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL44JB1C223M085AA CKCL44JB1C223M085AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_4in1Array.pdf Description: CAP ARRAY 0.022UF 16V JB 0805
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.022µF
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Voltage - Rated: 16 V