Продукція > TDK CORPORATION > CKCL44X5R1E103M085AA
CKCL44X5R1E103M085AA
CKCL44X5R1E103M085AA TDK Corporation
CKC_Series_4in1Array.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 10000PF 25V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 10000PF 25V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL44X5R1E103M085AA CKCL44X5R1E103M085AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL44X5R1E103M085AA Capacitor Arrays & Networks 0.01uF 25volts X5R 20%