Продукція > TDK > CKCL44X7R1E103M085AA
CKCL44X7R1E103M085AA
CKCL44X7R1E103M085AA TDK
detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCL44X7R1E103M085AA
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 0805 X7R 25V 10000pF 4 Element Array
на замовлення 12665 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCL44X7R1E103M085AA CKCL44X7R1E103M085AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_4in1Array.pdf Description: CAP ARRAY 10000PF 25V X7R 0805
товару немає в наявності