Продукція > TDK > CKCM25C0G1H100F060AA
CKCM25C0G1H100F060AA
CKCM25C0G1H100F060AA TDK
CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0504
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±1pF
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 10pF
Package / Case: 0504 (1410 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 2
на замовлення 514 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0504, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1pF, Circuit Type: Isolated, Capacitance: 10pF, Package / Case: 0504 (1410 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25C0G1H100F060AA CKCM25C0G1H100F060AA Виробник : TDK lcc_commercial_2array_en-844043.pdf Capacitor Arrays & Networks 0504 C0G 50V 10pF 2 Element Array
на замовлення 40000 шт:
CKCM25C0G1H100F060AA CKCM25C0G1H100F060AA Виробник : TDK CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf Description: CAP ARRAY 10PF 50V NP0 0504
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1pF
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 10pF
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Voltage - Rated: 50 V