Продукція > TDK > CKCM25C0G1H101K060AA
CKCM25C0G1H101K060AA
CKCM25C0G1H101K060AA TDK
lcc_commercial_2array_en-844043.pdf
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 0504 C0G 50V 100pF 2 Element Array
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0504, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Circuit Type: Isolated, Capacitance: 100pF, Package / Case: 0504 (1410 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25C0G1H101K060AA CKCM25C0G1H101K060AA Виробник : TDK CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf Description: CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0504
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 100pF
Package / Case: 0504 (1410 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Voltage - Rated: 50 V