Продукція > TDK CORPORATION > CKCM25C0G1H330K060AK
CKCM25C0G1H330K060AK
CKCM25C0G1H330K060AK TDK Corporation
mlcc_commercial_2array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 33PF 50V NP0 0504
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 33pF 50volts C0G 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25C0G1H330K060AK CKCM25C0G1H330K060AK Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_2array_en.pdf Description: CAP ARRAY 33PF 50V NP0 0504
товару немає в наявності
CKCM25C0G1H330K060AK CKCM25C0G1H330K060AK Виробник : TDK lcc_commercial_2array_en-844043.pdf Capacitor Arrays & Networks 33pF 50volts C0G 10%