Продукція > TDK CORPORATION > CKCM25C0G1H470K060AK
CKCM25C0G1H470K060AK
CKCM25C0G1H470K060AK TDK Corporation
CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 47PF 50V NP0 0504
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 47pF
Package / Case: 0504 (1410 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 2
на замовлення 2419 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 47PF 50V NP0 0504, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 47pF, Package / Case: 0504 (1410 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25C0G1H470K060AK CKCM25C0G1H470K060AK Виробник : TDK lcc_commercial_2array_en-844043.pdf Capacitor Arrays & Networks 47pF 50volts C0G 10%
CKCM25C0G1H470K060AK CKCM25C0G1H470K060AK Виробник : TDK Corporation CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf Description: CAP ARRAY 47PF 50V NP0 0504
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 47pF
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Voltage - Rated: 50 V