Продукція > TDK CORPORATION > CKCM25C0G2A100F060AL
CKCM25C0G2A100F060AL
CKCM25C0G2A100F060AL TDK Corporation
mlcc_automotive_2array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 10PF 100V NP0 0504
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 10pF 100volts C0G 1%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25C0G2A100F060AL CKCM25C0G2A100F060AL Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_2array_en.pdf Description: CAP ARRAY 10PF 100V NP0 0504
товару немає в наявності
CKCM25C0G2A100F060AL CKCM25C0G2A100F060AL Виробник : TDK lcc_commercial_2array_en-844043.pdf Capacitor Arrays & Networks 10pF 100volts C0G 1%