Продукція > TDK CORPORATION > CKCM25C0G2A101K060AK
CKCM25C0G2A101K060AK
CKCM25C0G2A101K060AK TDK Corporation
CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0504
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 100pF
Package / Case: 0504 (1410 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 100 V
Number of Capacitors: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0504, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Circuit Type: Isolated, Capacitance: 100pF, Package / Case: 0504 (1410 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 100 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25C0G2A101K060AK CKCM25C0G2A101K060AK Виробник : TDK lcc_commercial_2array_en-844043.pdf Capacitor Arrays & Networks 100pF 100volts C0G 10%