Продукція > TDK > CKCM25JB0J224M060AA
CKCM25JB0J224M060AA
CKCM25JB0J224M060AA TDK
detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCM25JB0J224M060AA
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 0.22uF 6.3volts JB0
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 0.22UF 6.3V JB 0504, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 0.22µF, Package / Case: 0504 (1410 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Obsolete, Voltage - Rated: 6.3 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25JB0J224M060AA CKCM25JB0J224M060AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_2in1_ Array_Commercial.pdf Description: CAP ARRAY 0.22UF 6.3V JB 0504
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.22µF
Package / Case: 0504 (1410 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 6.3 V
Number of Capacitors: 2
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 0.22µF
Temperature Coefficient: JB
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 6.3 V