Продукція > TDK CORPORATION > CKCM25JB1A473M060AA
CKCM25JB1A473M060AA
CKCM25JB1A473M060AA TDK Corporation
mlcc_commercial_2array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 0.047UF 10V JB 0504
на замовлення 3450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 0.047uF 10volts JB1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25JB1A473M060AA CKCM25JB1A473M060AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_2array_en.pdf Description: CAP ARRAY 0.047UF 10V JB 0504
CKCM25JB1A473M060AA CKCM25JB1A473M060AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCM25JB1A473M060AA Capacitor Arrays & Networks 0.047uF 10volts JB1