Продукція > TDK CORPORATION > CKCM25JB1C223M060AA
CKCM25JB1C223M060AA
CKCM25JB1C223M060AA TDK Corporation
mlcc_commercial_2array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 0.022UF 16V JB 0504
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 0.022uF 16volts JB1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25JB1C223M060AA CKCM25JB1C223M060AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCM25JB1C223M060AA Capacitor Arrays & Networks 0.022uF 16volts JB1