Продукція > TDK CORPORATION > CKCM25JB1H102M060AA
CKCM25JB1H102M060AA
CKCM25JB1H102M060AA TDK Corporation
CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 1000PF 50V JB 0504
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 1000pF
Package / Case: 0504 (1410 Metric)
Temperature Coefficient: JB
Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 2
на замовлення 2875 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 1000PF 50V JB 0504, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 1000pF, Package / Case: 0504 (1410 Metric), Temperature Coefficient: JB, Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25JB1H102M060AA CKCM25JB1H102M060AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCM25JB1H102M060AA Capacitor Arrays & Networks 1000pF 50volts JB1
CKCM25JB1H102M060AA CKCM25JB1H102M060AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf Description: CAP ARRAY 1000PF 50V JB 0504
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 1000pF
Temperature Coefficient: JB
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Voltage - Rated: 50 V