Продукція > TDK CORPORATION > CKCM25JB1H222M060AA
CKCM25JB1H222M060AA
CKCM25JB1H222M060AA TDK Corporation
mlcc_commercial_2array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 2200PF 50V JB 0504
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 2200pF 50volts JB1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25JB1H222M060AA CKCM25JB1H222M060AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_2array_en.pdf Description: CAP ARRAY 2200PF 50V JB 0504
товару немає в наявності
CKCM25JB1H222M060AA CKCM25JB1H222M060AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCM25JB1H222M060AA Capacitor Arrays & Networks 2200pF 50volts JB1