Продукція > TDK CORPORATION > CKCM25X5R0J105M080AA
CKCM25X5R0J105M080AA
CKCM25X5R0J105M080AA TDK Corporation
mlcc_commercial_2array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 1.0UF 6.3V X5R 0504
на замовлення 3624 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 0504 X5R 6.3V 1.0uF 2 Element Array.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25X5R0J105M080AA CKCM25X5R0J105M080AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_2array_en.pdf Description: CAP ARRAY 1.0UF 6.3V X5R 0504
CKCM25X5R0J105M080AA CKCM25X5R0J105M080AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCM25X5R0J105M080AA Capacitor Arrays & Networks 0504 X5R 6.3V 1.0uF 2 Element Array