Продукція > TDK > CKCM25X5R0J105M080AK
CKCM25X5R0J105M080AK
CKCM25X5R0J105M080AK TDK
detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCM25X5R0J105M080AK
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 1uF 6.3volts X5R 20%
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 1.0UF 6.3V X5R 0504, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 1µF, Package / Case: 0504 (1410 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Voltage - Rated: 6.3 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25X5R0J105M080AK CKCM25X5R0J105M080AK Виробник : TDK Corporation CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf Description: CAP ARRAY 1.0UF 6.3V X5R 0504
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 1µF
Package / Case: 0504 (1410 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Dielectric Material: Ceramic
Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Voltage - Rated: 6.3 V