Продукція > TDK CORPORATION > CKCM25X5R1H102M060AA
CKCM25X5R1H102M060AA
CKCM25X5R1H102M060AA TDK Corporation
CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 1000PF 50V X5R 0504
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Circuit Type: Isolated
Capacitance: 1000pF
Package / Case: 0504 (1410 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Voltage - Rated: 50 V
Number of Capacitors: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ARRAY 1000PF 50V X5R 0504, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Circuit Type: Isolated, Capacitance: 1000pF, Package / Case: 0504 (1410 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Dielectric Material: Ceramic, Supplier Device Package: 0405 (1012 Metric), Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Voltage - Rated: 50 V, Number of Capacitors: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25X5R1H102M060AA CKCM25X5R1H102M060AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCM25X5R1H102M060AA Capacitor Arrays & Networks 1000pF 50volts X5R 20%