Продукція > TDK CORPORATION > CKCM25X7R1E103M060AL
CKCM25X7R1E103M060AL
CKCM25X7R1E103M060AL TDK Corporation
mlcc_automotive_2array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 10000PF 25V X7R 0504
на замовлення 4092 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 0.01uF 25volts X7R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25X7R1E103M060AL CKCM25X7R1E103M060AL Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_2array_en.pdf Description: CAP ARRAY 10000PF 25V X7R 0504
CKCM25X7R1E103M060AL CKCM25X7R1E103M060AL Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCM25X7R1E103M060AL Capacitor Arrays & Networks 0.01uF 25volts X7R 20%