Продукція > TDK > CKCM25X7R1H102M060AA
CKCM25X7R1H102M060AA
CKCM25X7R1H102M060AA TDK
detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCM25X7R1H102M060AA
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 0504 X7R 50V 1000pF 2 Element Array
на замовлення 7998 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25X7R1H102M060AA CKCM25X7R1H102M060AA Виробник : TDK Corporation CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf Description: CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 0504
товару немає в наявності