Продукція > TDK CORPORATION > CKCM25X7R1H472M060AA
CKCM25X7R1H472M060AA
CKCM25X7R1H472M060AA TDK Corporation
mlcc_commercial_2array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 4700PF 50V X7R 0504
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 4700pF 20% 50Volts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25X7R1H472M060AA CKCM25X7R1H472M060AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCM25X7R1H472M060AA Capacitor Arrays & Networks 4700pF 20% 50Volts